Nicol Coghen - Cambridge Medical
mgr pielęgniarstwa

Nicol Coghen

Absolwentka studiów magisterskich na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym.

Tytuł specjalisty z zakresu pielęgniarstwa operacyjnego uzyskała na podstawie państwowego egzaminu specjalizacyjnego dla pielęgniarek i położnych w 2014.

Nicol to pielęgniarka z 13 letnim stażem pracy na bloku operacyjnym. Pracowała w trójmiejskich wysokospecjalistycznych placówkach opieki zdrowotnej zarówno prywatnych, jak i państwowych. Praktykę i doświadczenie zdobywała asystując przy zabiegach operacyjnych z zakresu: chirurgii ogólnej, onkologicznej, plastycznej, dziecięcej, neurochirurgii, ortopedii, ginekologii, urologii, laryngologii, okulistyki.

Z medycyną estetyczną związana jest od kilku lat. W tym czasie współpracowała z doświadczonymi kosmetologami oraz szkoleniowcami poszerzając wiedzę oraz rozwijając swoje umiejętności.

Uczestniczka licznych kursów i szkoleń z zakresu medycyny estetycznej.

W 2019 roku Nicol Coghen podjęła współpracę z angielskim gabinetem medycyny estetycznej Aesthetica w Mansfield, gdzie podnosi swoje kompetencje z zakresu najnowszych procedur zabiegowych stosowanych w Wielkiej Brytanii.

W Cambridge Medical przeprowadza zabiegi z użyciem preparatów autologicznych: osocze bogatopłytkowe i fibryna bogatopłytkowa, stymulatorów tkankowych oraz usieciowanego kwasu hialuronowego.