O nas - Cambridge Medical

Cambridge Medical to centrum medyczne wyspecjalizowane w urologii, urologii estetycznej oraz medycynie estetycznej ukierunkowanej na polepszenie jakości życia Pacjentów.

Założycielem i dyrektorem zarządzającym centrum jest doktor Michał Sut, który po kilkunastoletnim pobycie w Wielkiej Brytanii wrócił do Polski, aby swoją wiedzą oraz bogatym doświadczeniem zawodowym podnosić komfort życia rodaków. Lata spędzone zagranicą ukształtowały doktora Sut jako lekarza – profesjonalistę, którego cechuje duża otwartość i wrażliwość na potrzeby Pacjentów, a także wysoka kultura osobista i szacunek do wykonywanego zawodu.

Zespół Cambridge Medical współtworzy żona doktora – lekarz dentysta Marta Sut, od wielu lat zajmująca się medycyną estetyczną oraz dyplomowana pielęgniarka Nicol Coghen. Polsko-angielski team ma na celu „przeniesienie” odrobiny brytyjskiego kunsztu i kultury pracy do polskich realiów.

Nazwa gabinetu stricte nawiązuje do University of Cambridge – najlepszej uczelni w Wielkiej Brytanii, znajdującej się w ścisłej czołówce światowych rankingów, gdzie doktor Sut specjalizował się w dziedzinie urologii, a następnie pracował jako konsultant. Cambridge to także przepiękne miasto z wieloma tradycjami i spektakularną architekturą, w którym Marta i Michał mieszkali przez ponad 10 lat.

Misją Cambridge Medical jest otaczanie Pacjentów opieką na najwyższym poziomie oraz budowanie z nim trwałych relacji, opartych na wzajemnych zaufaniu i poszanowaniu.

Nasze wartości to Profesjonalizm, Szacunek, Otwartość.

Zapraszamy na wizyty do Cambridge Medical

Nasi specjaliści

FEBU FRCS(Urol) IMRCS(Irel) / Lekarz specjalista urolog
Urolog z doświadczeniem zdobytym podczas 15 lat pracy w formie szkolenia rotacyjnego i staży na oddziałach klinicznych, a także w szpitalach specjalistycznych w Anglii, Irlandii Północnej oraz ...
Lekarz stomatolog / Medycyna estetyczna
Absolwentka kierunku lekarsko – dentystycznego Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego, który ukończyła z wyróżnieniem. Doświadczenie kliniczne zdobywała w Polsce, Irlandii Północnej oraz Anglii ...
mgr pielęgniarstwa
Absolwentka studiów magisterskich na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym. Tytuł specjalisty z zakresu pielęgniarstwa operacyjnego uzyskała na podstawie państwowego egzaminu ...